Company Logo


Uwaga

ŚWIATŁOWÓD – przyszłość technologiczna naszej gminy

Firma JMDI we współpracy z gminą Wyszki i w ramach projektu unijnego planuje do końca sierpnia 2018r wybudować na terenie gminy sieć internetową  o przepustowości co najmniej 100 Mb/s. W efekcie projektem zostaną objęte obszary w większości w zabudowie jednorodzinnej  w miejscowościach: Brańsk, Bronka, Brześcianka, Budlewo, Bujnowo, Falki, Filipy, Godzieby, Grabowiec, Ignatki, Jarmarkowszczyzna, Kalinówka, Kalnica, Kamienny Dwór, Koćmiery, Kowale, Kożuszki, Krupice, Łapcie, Łubice, Łubin Kościelny, Łubin Rudołty, Łuczaje, Malesze, Mieszuki, Nowe Bagińskie, Osówka, Pierzchały, Poletyły, Puchacze, Pulsze, Samułki Duże, Samułki Małe, Sasiny, Stare Bagińskie, Stryki, Szastały,  Szczepany, Szpaki, Warpechy Stare, Wiktorzyn, Wólka Pietkowska, Wypychy, Wyszki, Zakrzewo, Załuski Koronne, Załuski Kościelne, Zdrojki

Nie oznacza to jednak wykluczenia innych punktów gminy z  infrastruktury światłowodowej. Jeśli projekt będzie się cieszył dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców w pozostałej części gminy, planowane jest zainstalowanie technologii światłowodowej również w tych obszarach.

Dzięki inwestycji w nowoczesną sieć świałtowodową wielu mieszkańców, a także jednostki publiczne, otrzymają możliwość korzystania z bardzo szybkiego Internetu oraz szeregu usług dodatkowych, świadczonych przez firmę JMDI, w tym z cyfrowej telewizji oraz telefonii.

O postępie prac oraz możliwości przyłączenia się do sieci światłowodowej będziemy Państwa informować na bieżąco. Informacje bezpośrednio z firmy JMDI będą Państwu przekazywane w postaci materiałów reklamowych i kontaktu od osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami firmy.

Jeśli zainteresowała Cię ta technologia i chciałbyś porozmawiać na jej temat, więcej informacji uzyskasz bezpośrednio u opiekuna regionu: Magdaleny Angielczyk  519 302 390 oraz na stronie http://jmdi.pl/internet-ze-swiatlowodem-co-to-takiego/ .

Możesz również sprawdzić możliwości instalacji usług JMDI pod swoim adresem http://jmdi.pl/powiat-bielski-sprawdz-dostepnosc/

Polecamy skorzystanie z możliwości, jakie daje sieć światłowodowa JMDI.

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.