Company Logo


Uwaga

Osiągnięcia naszych uczniów 2017

MISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA 2017

dsc07159W dniach 13-14 września 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” odbył się Finał Nestle Cup 2017 z udziałem naszej uczennicy Klaudii Boguszewskiej, która brała udział w czwórboju LA i zajęła w ogólnej klasyfikacji V miejsce. To ogromny zaszczyt dla naszej szkoły. Klaudii życzymy dalszych sukcesów i rozwijania talentów sportowych.

                                                                                               Alfreda Zawadzka

                                                                                              

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.