Company Logo


Uwaga

Dzień Edukacji Narodowej 2017

dscn9078W dniu 13 października 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności i Dzień Nauczyciela. Na pierwszych 3 godzinach lekcyjnych dokonała się swoista zmiana pokoleniowa, a mianowicie, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zastąpili nauczycieli i dyrektora w ich codziennych obowiązkach.
Następnie odbyła  się uroczysta akademia, na którą przybyli dostojni goście: ksiądz kanonik Paweł Anusiewicz, przedstawiciel Urzędu Gminy Wyszki pani Magdalena Karpiesiuk, dyrektor Banku Spółdzielczego pani Barbara Wyszkowska - Perkowska, nauczyciele emeryci: pani Lucyna Niewińska, pani Halina Wiśniewska oraz panowie Krzysztof Wiśniewski i Stanisław Niewiński, kadra pedagogiczna, obsługa administracyjna, wożni, kierowcy z osobami dowożącymi, rodzice oraz uczniowie naszej szkoły. Dyrektor Andrzej Karpiesiuk w pięknych słowach podkreślił znaczenie wychowania i wykształcenia młodego pokolenia dla dobra naszej ojczyzny oraz podziękował pedagogom i wszystkim, którzy są związani z edukacją i szkolnictwem. Następnie uczniowie, pod kierunkiem pani Małgorzaty Wyszkowskiej i pani Anety Faltyńskiej, wierszem, skeczem i  piosenką oraz kwiatami i  zabawnymi dyplomami podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za trud i poświęcenie włożone w wychowanie i wykształcenie dzieci. Po uroczystej akademii, rodzice zaprosili wszystkich pedagogów, pracowników szkoły i  gości na wspólny poczęstunek.

Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.