Company Logo


Uwaga

Bożonarodzeniowe kolędowanie

p1140115W dniach 17 i 18 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem Szkoły Andrzejem Karpiesiukiem i Wójtem Gminy Wyszki Mariuszem Korzeniewskim odwiedzili najważniejsze urzędy państwowe i samorządowe w naszym województwie, powiecie i gminie oraz osoby, które od dawna są związani z naszą szkołą. Ta swoista kolęda stała się wizytówką naszej szkoły i gminy. Oprócz gorących życzeń świątecznych, uczniowie wręczyli przedstawicielom tych urzędów piękne bożonarodzeniowe stroiki, wykonane przez panie nauczycielki tutejszej szkoły. Więcej zdjęć do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

 

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.