Szkolne dokumenty
Biblioteka szkolna
Dla uczniów
Uwaga
Godziny przywozu i odwozu uczniów z poszczególnych miejscowości w SP Topczewo
- Szczegóły
- Marek Wyłucki
Pan Sawoniuk
6:55 - Topczewo (kurs I)
7:02 - Bogusze
7:05 - Trzeszczkowo
7:10 - Górskie
7:13 - Gawiny
7:15 - Topczewo (kurs II)
7:20 - Wólka Pietkowska
7:25 - Topczewo (kurs III)
7:30 - Mierzwin Duży
7:33 - Mierzwin Mały
7:40 - Olędzkie
7:44 - Olszewo
7:46 - Olszewek
7:52 - Topczewo
Pan Kosiński
6:40 - Koćmiery (kurs I)
6:44 - Zdrojki
6:54 - Filipy
7:00 - Falki
7:05 - Godzieby
7:10 - Ignatki
7:20 - Budlewo
7:25 - Topczewo (kurs II)
7:35 - Wodzki
7:40 - Wólka Zalewska
7:45 - Zalesie
7:55 - Topczewo
Odwóz dzieci ze szkoły z kierwcą P. J. Kosińskim
PONIEDZIAŁEK
Miejscowość | Godzina – kurs II |
Topczewo | 14.30 |
Zalesie | 14.36 |
Wólka Zal. | 14.40 |
Sieśki | 14.45 |
Wodźki | 14.50 |
Ignatki | 15.05 |
Budlewo | 15.10 |
Koćmiery | 15.15 |
Zdrojki | 15.18 |
Falki | 15.22 |
Godzieby | 15.26 |
Filipy | 15.35 |
Miejscowość | Godzina – kurs I |
Topczewo | 12.40 |
Zalesie | 12.46 |
Wólka Zal. | 12.50 |
Sieśki | 12.55 |
Wodźki | 13.00 |
Ignatki | 13.15 |
Budlewo | 13.20 |
Koćmiery | 13.26 |
Zdrojki | 13.30 |
Falki | 13.34 |
Godzieby | 13.38 |
Filipy | 13.50 |
WTOREK I ŚRODA
Miejscowość | Godzina – kurs I |
Topczewo | 13.40 |
Zalesie | 13.46 |
Wólka Zal. | 13.50 |
Sieśki | 13.55 |
Wodźki | 14.00 |
Ignatki | 14.15 |
Budlewo | 14.20 |
Koćmiery | 14.26 |
Zdrojki | 14.30 |
Falki | 14.34 |
Godzieby | 14.38 |
Filipy | 14.50 |
Miejscowość | Godzina – kurs II |
Topczewo | 15.20 |
Zalesie | 15.26 |
Wólka Zal. | 15.30 |
Sieśki | 15.35 |
Wodźki | 15.40 |
Ignatki | 15.55 |
Budlewo | 16.00 |
Koćmiery | 16.05 |
Zdrojki | 16.08 |
Falki | 16.12 |
Godzieby | 16.16 |
Filipy | 16.25 |
CZWARTEK
Miejscowość | Godzina - kurs I |
Topczewo | 12.40 |
Zalesie | 12.46 |
Wólka Zal. | 12.50 |
Sieśki | 12.55 |
Wodźki | 13.00 |
Ignatki | 13.15 |
Budlewo | 13.20 |
Koćmiery | 13.26 |
Zdrojki | 13.30 |
Falki | 13.34 |
Godzieby | 13.38 |
Filipy | 13.50 |
Miejscowość | Godzina – kurs II |
Topczewo | 14.30 |
Zalesie | 14.36 |
Wólka Zal. | 14.40 |
Sieśki | 14.45 |
Wodźki | 14.50 |
Ignatki | 15.05 |
Budlewo | 15.10 |
Koćmiery | 15.15 |
Zdrojki | 15.18 |
Falki | 15.22 |
Godzieby | 15.26 |
Filipy | 15.35 |
PIĄTEK
Miejscowość | Godzina – kurs II |
Topczewo | 14.30 |
Zalesie | 14.36 |
Wólka Zal. | 14.40 |
Sieśki | 14.45 |
Wodźki | 14.50 |
Ignatki | 15.05 |
Budlewo | 15.10 |
Koćmiery | 15.15 |
Zdrojki | 15.18 |
Falki | 15.22 |
Godzieby | 15.26 |
Filipy | 15.35 |
Miejscowość | Godzina kurs I |
Topczewo | 11.40 |
Zalesie | 11.46 |
Wólka Zal. | 11.50 |
Sieśki | 11.55 |
Wodźki | 12.00 |
Ignatki | 12.15 |
Budlewo | 12.20 |
Koćmiery | 12.26 |
Zdrojki | 12.30 |
Falki | 12.34 |
Godzieby | 12.38 |
Filipy | 12.50 |
Odwóz dzieci ze szkoły z kierwcą P. Sawoniuk M.
DNI TYGODNIA | Godziny przyjazdu | Godziny przyjazdu |
Poniedziałek |
I odwóz: 12.45 - Wólka Pietkowska 12.55- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo 13.10 – Olszewo, Olszewek, 13.20 – Olędzkie |
II odwóz: 14.35 – Wólka Pietkowska 14.40- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo 14.50 - Olszewo, Olszewek, 15.00 – Olędzkie |
Wtorek/ Środa |
I odwóz: 13.40 - Wólka Pietkowska 13.50- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo, 14.05 - Olszewo, Olszewek, 14.15 - Olędzkie |
II odwóz: 15.30 –Wólka Pietkowska 15.40 -Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo, 15.55 -Olszewo, Olszewek, 16.05 -Olędzkie |
Czwartek |
I odwóz: 12.45 - Wólka Pietkowska 12.55- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo 13.10 – Olszewo, Olszewek, 13.20 – Olędzkie |
II odwóz: 15.30 –Wólka Pietkowska 15.40 - Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo, 15.55 - Olszewo, Olszewek, 16.05 - Olędzkie |
Piątek |
I odwóz: 11.50 Wólka Pietkowska, 12.00- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo, 12.10- Olszewo, Olszewek, 12.20 Olędzkie |
II odwóz: 14.35 – Wólka Pietkowska 14.40- Gawiny, Górskie, Bogusze, Trzeszczkowo 14.50 - Olszewo, Olszewek, 15.00 – Olędzkie |