XIV Gminna Spartakiada - Topczewo
Wyniki konkurencji:
Klasa VII bieg na 600 metrów:
Dziewczęta:
- Matczenia Daria -SP Topczewo
- Zawadzka Wioleta -SP Topczewo
Chłopcy: - Nazarko Błażej -SP Wyszki
- Pruszyński Dawid -SP Topczewo
- Kardaszewicz Dawid - SP Topczewo
Klasa V- VI bieg na 500 metrów:
Dziewczęta:
- Boguszewska Klaudia - SP Topczewo
- Olejnik Daria - SP Topczewo
- Poniatowska Natalia - SP Topczewo
Chłopcy: - Pruszyński Kacper – SP Topczewo
- Ostrowski Sebastian – SP Topczewo
- Zdrojkowski Grzegorz – SP Topczewo
Klasa III- IV bieg na 400 metrów:
Dziewczęta:
- Olejnik Zuzanna- SP Topczewo
- Dziemian Karolina – SP Topczewo
- Matczenia Ines – SP Topczewo
Chłopcy: - Wyszkowski Jakub -SP Topczewo
- Mateuszuk Emil - SP Łubin Kościelny
- Odachowski Kacper – SP Topczewo
Klasa I- II bieg na 300 metrów:
Dziewczęta:
- Puchalska Anna – SP Topczewo
- Kondrat Emilia – SP Łubin Kościelny
- Olendzka Dominika – SP Topczewo
Chłopcy: - Seliwanów Kamil – SP Topczewo
- Pruszyński Tomasz – SP Topczewo
- Wróblewski Patryk – SP Topczewo
Oddział 5-6 latków bieg na 200 metrów::
Dziewczęta:
- Ejsymont Julia – SP Topczewo
- Seliwanów Aleksandra – SP Topczewo
- Dziemian Martyna – SP Topczewo
Chłopcy: - Oleszczuk Paweł – SP Topczewo
- Lachowski Bartosz – SP Strabla
- Puchalski Antoni – SP Topczewo
Oddział 3-4 latków bieg na 100 metrów:
Dziewczęta:
- Karpiesiuk Krystyna- SP Topczewo
- Perkowska Roksana – SP Topczewo
- Wińska Weronika – SP Topczewo
Chłopcy: - Perkowski Filip – SP Topczewo
- Falkowski Tymoteusz – SP Topczewo
- Olejnik Dawid – SP Topczewo
Tor przeszkód:
- SP Topczewo
- SP Łubin Kościelny
- SP Strabla
Piłka nożna dziewcząt:
- SP Topczewo
- SP Wyszki
Królem strzelców została Boguszewska Klaudia, a najlepszą zawodniczką- Malinowska Jowita.
Piłka nożna chłopców:
- SP Wyszki
- SP Topczewo drużyna 1
- SP Topczewo drużyna 2
- SP Strabla
Królem strzelców został Ostrowski Sebastian, a najlepszym zawodnikiem Bazylewski Marcin.
Konkurs plastyczny:
- SP Strabla
- SP Łubin Kościelny
- SP Topczewo
Ogólna klasyfikacja szkół:
- SP Topczewo
- SP Strabla
- SP Wyszki
- SP Łubin Kościelny