Company Logo


Uwaga

Dzień Edukacji Narodowej

dscn2855W dniu 16 października 2012 roku obchodziliśmy "Dzień Nauczyciela" w naszej szkole. Na pierwszych 3 godzinach lekcyjnych dokonała się swoista zmiana pokoleniowa, a mianowicie, uczniowie z Samorządu Szkolnego zastąpili nauczycieli i dyrektora w ich codziennych obowiązkach. Następnie była uroczysta akademia, na którą przybyli dostojnii goście: ks. proboszcz - Paweł Anusiewicz, Wójt Gminy Wyszki - Ryszard Perkowski, Przewodniczący Rady Gminy - Janusz Wyszyński, Skarbnik Gminy - Teresa Falkowska, nauczyciele emeryci, kadra pedagogiczna, obsługa administracyjna, wożni, kierowcy z dowożącymi, rodzice oraz uczniowie naszej szkoły. Dyrektor w pięknych słowach podkreślił znaczenie wychowania i wykształcenia młodego pokolenia dla dobra naszej ojczyzny.

 

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.