Company Logo


Uwaga

Dzień Edukacji Narodowej 2013

img 0301W dniu 11 października 2013 roku obchodziliśmy "Dzień Nauczyciela" w naszej szkole. Na pierwszych 3 godzinach lekcyjnych dokonała się swoista zmiana pokoleniowa, a mianowicie, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zastąpili nauczycieli i dyrektora w ich codziennych obowiązkach. Następnie była uroczysta akademia, na którą przybyli dostojnii goście: ks. proboszcz - Paweł Anusiewicz, Wójt Gminy Wyszki - Ryszard Perkowski,  Skarbnik Gminy - Teresa Falkowska, nauczyciele emeryci, kadra pedagogiczna, obsługa administracyjna, wożni, kierowcy z dowożącymi, rodzice oraz uczniowie naszej szkoły. Dyrektor w pięknych słowach podkreślił znaczenie wychowania i wykształcenia młodego pokolenia dla dobra naszej ojczyzny.

Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub (kliknij tutaj)

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.