Company Logo


Uwaga

Kolęda 2013

dscn5260W dniach 19 i 20 grudnia 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem Szkoły Andrzejem Karpiesiukiem i Wójtem Gminy Wyszki Ryszardem Perkowskim odwiedzili najważniejsze urzędy państwowe i samorządowe w naszym województwie, powiecie i gminie oraz osoby, które od dawna są związani z naszą szkołą. Ta swoista kolęda stała się wizytówką naszej szkoły i gminy. Oprócz gorących życzeń świątecznych, uczniowie wręczyli przedstawicielom tych urzędów piękne świąteczne bożonarodzeniowe stroiki, wykonane przez panie nauczycielki tutejszej szkoły.

U Starosty Bielskiego

Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.