Company Logo


Uwaga

Festyn Rodzinny 2014

dscn5200W niedzielę 15 czerwca 2014 roku mszą św. w kościele parafialnym w Topczewie rozpoczeły się obchody swięta szkoły. Mszę św. w intencji całej społeczności szkolnej odprawili ks. kanonik Tadeusz Kocuk i ks. Mariusz Kroll. W miejsce kazania uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Elżbiety Wyłuckiej, przedstawili montaż słowno-muzyczny o patronie i rodzinie. Po mszy św. pod pomnikiem ks. F. J. Falkowskiego zostały złożone wiązanki kwiatów oraz dyrektor szkoły powitał wszsystkich przybyłych gości: Wójta Gminy Wyszki - Ryszarda Perkowskiego, przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Białymstoku - Franciszka Górskiego oraz uczniów z rodzicami życząc wszystkim wesołej zabawy, zdrowej rywalizacji sportowej i niezapomnianych wrażeń z pobytu w naszej szkole. Dyrektor szkoły złożył serdeczne podziękowania Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przebiegu uroczystości.

Zdjęcia z festynu najlepiej obrazują atmosferę, która towarzyszyła uczestnikom imprezy. (kliknij tutaj)

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.