Company Logo


Uwaga

Bożonarodzeniowe życzenia 2020

" Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne.
Niech wszystkie się spełnią czaru świątecznej atmosfery dopełnią."

 
 
Wszystkim uczniom naszej szkoły i ich rodzicom, nauczycielom - emerytom, Przyjaciołom oraz wszystkim tym, którzy byli lub są z nami, składamy serdeczne życzenia. Aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w radości i spokoju a nadchodzący Nowy Rok 2021 spełnił wszystkie oczekiwania.
 
                                                                                            Dyrektor, Rada Pedagogiczna i pracownicy
          Szkoły Podstawowej im. ks. F.J. Falkowskiego w Topczewie
 
 
Informujemy, iż od dnia 21 do 31 grudnia w naszej szkole jest przerwa świąteczna. Dla oddziałów przedszkolnych prowadzone są zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godzinach od 7:00 do 16:00.  W związku z kwarantanną narodową, w czasie ferii zimowych od 4 do 15 stycznia 2021 r.  zajęcia opiekuńczo - wychowawcze będą prowadzone tylko dla oddziałów przedszkolnych.

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.