Company Logo


Uwaga

Dzień Nauczyciela 2015

dscn6477W dniu 13 października 2015 roku obchodziliśmy "Dzień Nauczyciela" w naszej szkole.  O godzinie 9:00 odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyli dostojni goście: Wójt Gminy Wyszki - Mariusz Korzeniewski, Przewodniczący Rady Gminy - Arkadiusz Krasowski, oraz Pani Agnieszka Piotrowska, nauczyciele emeryci, kadra pedagogiczna, obsługa administracyjna, wożni, kierowcy z dowożącymi, rodzice oraz uczniowie naszej szkoły. Dyrektor Andrzej Karpiesiuk w pięknych słowach podkreślił znaczenie wychowania i wykształcenia młodego pokolenia dla dobra naszej ojczyzny oraz podziękował pedagogom i wszystkim, którzy są związani z edukacją i szkolnictwem. Następnie uczniowie klasy IV i Samorządu Uczniowskiego, pod kierunkiem pani Alfredy Zawadzkiej, wierszem, piosenką oraz kwiatami podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za trud i poświęcenie włożone w wychowanie i wykształcenie dzieci. Po uroczystej akademii, rodzice zaprosili wszystkich pedagogów, pracowników szkoły i  gości na wspólny poczęstunek. Na ostatnie 4 godziny lekcyjne dokonała się swoista i tradycyjna już w naszej szkole  zmiana pokoleniowa, a mianowicie, uczniowie z Samorządu Szkolnego zastąpili nauczycieli i dyrektora w ich codziennych obowiązkach.

Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.