Company Logo


Uwaga

Wizyta ks. biskupa w naszej szkole

"Witamy w naszej szkole"

Dnia 14 listopada 2011 roku, w naszej szkole, miło miejsce spotkanie z dostojnymi gośćmi naczele z Biskupem Drohiczyńskim Antonim Pacyfikiem Dydyczem, sekretarzem - ks. dr Łukaszem Gołębiewskim oraz ks. kan. Pawłem Anusiewiczem - proboszczem naszej parafii. Przybyłych gości powitał dyrektor szkoły Andrzej Karpiesiuk. Witając nawiązał do osoby księdza Franciszka Jakuba Falkowskiego, który swoje życie poświęcił Bogu oraz pomocy dzieciom zwłaszcza głuchoniemym, a od września tego roku jest patronem naszej szkoły. W imieniu rodziców słowa powitania skierowała przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Angielczyk.

Następnie odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez panią Elżbietę Wyłucką i uczniów klas 0-VI, którzy w montażu słowno - muzycznym udowodnili, że "każdy świętym może być". Spotkanie nie mogło by się odbyć bez miłej i serdecznej rozmowy ks. biskupa z uczniami naszej szkoły. Na zakończenie wizyty ks. biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa.

Wychowawczyni kl. 0a - Elżbieta Wyłucka

 

Zdjęcia z uroczystości w fotogalerii lub (kliknij tutaj)

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.