Company Logo


Uwaga

Mikołajkowy wyjazd do Białegostoku

pc072251

7 grudnia 2017 r. odbyła się wycieczka, z okazji Mikołajek, dla uczniów naszej szkoły. Dzieci pojechały do Białegostoku na największą w Polsce edukacyjną wystawę budowli z kolcków LEGO. Eksponaty zachwyciły nie tylko dzieci. ale również dorosłych. Na wystawie można było zobaczyć, między innymi: budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, kolekcję Stars Wars, podstawowe układy narządów człowieka, a także największy na świecie model Titanica. Dzieci miały okazję skorzystać ze strefy zabaw, gdzie samodzielnie konstruowały pojazdy a nastepnie sprawdzały ich wytrzymałośc na skoczni dla samochodów. Zarówno młodsze dzieci jak i starsi uczniowie dobrze się bawili w Fun Parku, ponieważ każdy znalazł odpowiednie dla siebie zajęcie.
Po dłuższej chwili zabaw, niestrudzeni uczestnicy musieli się pożywić, dlatego poszliśmy na obiad do restauracji Mc Donald's.
Ostatnim punktem dnia był seans filmowy w kinie Helios, gdzie obejrzeliśmy film pt. "Pierwsza gwiazdka". Wprowadził on nas w typowo świąteczny nastrój. Wszyscy zapragnęliśmy świąt Bożego Narodzenia.
Tym miłym akcentem zakończyliśmy wycieczkę i zadowoleni wróciliśmy do domu. 

Aneta Faltyńska


Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

 

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.