Company Logo


Logowanie

Uwaga

Konkursy w ZS CKR w Rudce

img 20220322 121405Dnia 22 marca 2022 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce odbyły się konkursy dla uczniów klas 8 szkół podstawowych. W pierwszym konkursie wiedzy i umiejętności rolniczych "Moja rola" naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Łuczaj i Wojciech Pruszyński, którzy zajęli II miejsce na 18 szkół. Serdecznie gratulujemy.

W drugim konkursie wiedzy i umiejętności kulinarnych "Śniadanie daje moc" naszą szkołę reprezentowały uczennice w  dwóch zespołach: Karolina Dziemian i Natalia Zakrzewska oraz Paulina Falkowska i Zuzanna Olejnik. Dziewczyny przygotowały wykwintne dania, pięknie je podając na przystrojonych wiosennie stołach. Serdecznie gratulujemy uczennicom super pomysłów kulinarnych i artystyczno-dekoracyjnych. 

Pozostali uczniowie z naszej szkoły mieli okazję na zwiedzenie obiektów zespołu szkół, rozmowy z nauczycielami i wychowawcami w internacie. Być może od września będzie to szkoła któregoś z naszych absolwentów.

Relacja z konkursów wraz ze zdjęciami na stronie szkoły w Rudce, kliknij tutaj

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.