Company Logo


Logowanie

Uwaga

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2023

lubowanie 51126 października 2023 r. - w obecności zgromadzonych gości: Sekretarza Gminy Wyszki p. T. Wielanowskiego, Przewodniczącej Rady Gminy Wyszki p. Z. Oksiuty, Dyrektora BS w Brańsku o/Wyszki p. B. Perkowskiej-Perkowskiej, dyrektora SP im. F. J. Falkowskiego w Topczewie p. A. Karpiesiuka, księdza proboszcza naszej parafii Z. Bolewskiego, Zarządu Rady Rodziców w składzie – p. J. Borowska, p. A. Lulewicz i p. J. Malowaniec, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów 21 uczniów klasy 1 złożyło uroczyste ślubowanie i zostało przyjętych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. F. J. Falkowskiego w Topczewie.

            Przed pasowaniem na ucznia dzieci musiały wykazać się wieloma umiejętnościami. Udowodnili, że wiedzą jak zachować się w szkole, że znają zasady ruchu drogowego i potrafią pięknie recytować, śpiewać i tańczyć. Po zakończonej części artystycznej w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

            Po ślubowaniu dyrektor szkoły uroczyście pasował pierwszoklasistów na uczniów a wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy aktu pasowanie na ucznia.

            Następnie zaproszeni goście złożyli pierwszakom gratulacje i serdeczne życzenia sukcesów w nauce oraz obdarowali ich wieloma upominkami. Również Samorząd Szkolny przygotował dla nowych uczniów liczne konkurencje i nagrody. Rodzice obdarowali swoje pociechy rożkami obfitości i przygotowali słodkie przyjęcie dla dzieci i zaproszonych gości.

            Taniec ,,Czekolada” pierwszoklasistów bardzo spodobał się osobom zebranym na uroczystości. Na prośbę p. dyrektora A. Karpiesiuka wszyscy uczestniczący w dzisiejszym święcie zarówno uczniowie jak i zaproszeni goście zatańczyli wspólnie z pierwszakami. Dzień ten pełen wrażeń i emocji na długo pozostanie w naszej pamięci.

            Wszystkim pierwszakom życzę wielu sukcesów w nauce, zaproszonym gościom dziękuję za przybycie a rodzicom gratuluję wspaniałych pociech.

Wych. Krystyna Łuczaj

lubowanie 105  lubowanie 95

lubowanie 119  lubowanie 102

 

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.