Company Logo


Uwaga

Konkurs z języka angielskiego

Dzień dobry,
poniżej znajdują się linki do konkursów Multitest 2020 dla szkoły Szkoła Podstawowa im. Księdza Franciszka Jakuba Falkowskiego w Topczewie z przedmiotów:
Link do przedmiotu - Język angielski:
 
https://www.szkola.org.pl/ces/index.php?pz=160576pr5pr51122pr0pr3pr4
 
Instrukcja dla ucznia:
 
1. Kliknij w otrzymany od nauczyciela link do konkursu lub skopiuj go do przeglądarki internetowej.
2. Znajdziesz się na stronie powitalnej konkursu z podaną datą i godziną rozpoczęcia testu.
3. W przypadku pojawienia się problemów technicznych, zadzwoń pod numer telefonu: 22 509-80-40.
4. 21 pażdziernika 2020 roku na stronie powitalnej aktywny będzie przycisk „Rozpocznij test”:
• dla konkursu Multitest 2020 z języka angielskiego – od godziny 8:00 do 16:00
• dla konkursu Multitest 2020 z fizyki – od godziny 8:00 do 16:00
5. Po kliknięciu „Rozpocznij test” pojawi się strona, na której należy wpisać imię i nazwisko. Wpisz z klawiatury swoje imię i nazwisko. Wielkość liter nie ma znaczenia. Kliknij w przycisk „Zatwierdź imię i nazwisko”.
6. Jeśli zauważysz błąd w imieniu lub nazwisku możesz jeszcze wprowadzić zmianę klikając na przycisk „Popraw dane”. Cofniesz się do strony, gdzie ponownie wpiszesz swoje imię i nazwisko.
7. Jeśli nie musisz nic poprawiać, na obecnej stronie dokonasz wyboru klasy konkursu, w której bierzesz udział. Aby to zrobić, kliknij na listę rozwijaną „Wybierz klasę” i zaznacz odpowiedną klasę.
8. Po wyborze klasy kliknij „Zatwierdź klasę”. Pokazane zostanie wpisane przez Ciebie imię i nazwisko, tytuł konkursu, do której przystępujesz oraz wybrana klasa. Gdybyś zauważył pomyłkę w wyborze klasy, możesz ją poprawić klikając w przycisk „Popraw dane”. Cofniesz się wtedy do miejsca, gdzie ponownie należy wpisać imię i nazwisko.
9. Jeśli dane są poprawne kliknij przycisk „Przejdź do rozwiązywania testu”.
10. Pojawi się okno z limitem czasu oraz przycisk „Rozwiązuję test”.
11. Po kliknięciu w przycisk „Rozwiązuję test” pojawi się informacja o limicie czasu. Po przyciśnięciu „Rozpocznij test” czas testu zacznie płynąć.
12. Pamiętaj, że podczas wypełniania testu nie możesz wychodzić z aplikacji z testem.
13. Test konkursowy składa się z 26 pytań i podanych do nich 4 wariantów odpowiedzi (A, B, C, D). Prawidłowych odpowiedzi może być jedna, dwie, trzy, cztery lub żadna. Masz także możliwość wyboru opcji E i wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie nie uzyskując, ale też nie tracąc punktów.
14. Swoje odpowiedzi zaznaczasz poprzez kliknięcie w biały kwadracik przed odpowiedziami A, B, C, D, E.
15. Jeśli chcesz przejść do następnego pytania, kliknij przycisk „Następne pytanie” lub korzystaj z wyboru numerów pytań z prawego menu.
16. Menu po prawej stronie pozwala na nawigację po teście. Masz tutaj możliwość wybrania dowolnego pytania z testu.
17. Jeśli udzieliłeś odpowiedzi na dane pytanie, wówczas w prawym menu numer pytania stanie się do połowy szary. Jeżeli nie udzieliłeś odpowiedzi na pytanie, numer pytania pozostaje biały. Dzięki temu masz możliwość łatwego powrotu do pytań, na które nie udzieliłeś odpowiedzi.
18. Jeśli chcesz zakończyć test mimo pozostałego czasu, wybierz z prawego menu „Zakończ test”.
19. Zostaniesz przeniesiony do strony z podsumowaniem rozwiązania Twojego testu.
20. Z tego miejsca, pod warunkiem, że masz jeszcze czas, możesz powrócić jeszcze do testu i uzupełnić odpowiedzi. Możesz także ostatecznie zakończyć test wybierając przycisk „Ostatecznie zakończ test”.
21. Po przyciśnięciu „Ostatecznie zakończ test” pojawi się okno informujące, że jeśli potwierdzisz wybór, nie będziesz już mógł wprowadzić zmian, a Twoje odpowiedzi automatycznie zostaną wysłane do organizatora.
22. Jeśli skończy się czas podczas rozwiązywania przez Ciebie testu, wówczas system przeniesie Ciebie do strony podsumowującej, a udzielone przez Ciebie odpowiedzi automatycznie zostaną wysłane do organizatora.
 
Życzymy powodzenia!

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.